Rezanie železobetónu

rezanie zelezobetonu

Rezanie otvorov do betónu, železobetónu, rezanie otvorov do stieh, stropu alebo podlahy.

rezanie betonu info rezanie železobetónu

Vŕtanie do betónu

jadrove vrtanie

Jadrové vŕtanie do betónu vytvorenie otvorov pre potrubia, káble, vodu, plyn a kúrenie.

vrtanie do betonu o službe jadrové vŕtanie

Búranie a Demolácia

buranie budov

Búranie stien a priečok, železobetónových nosníkov, stĺpov, murovaných stavieb.

o službe búranie budov

Brúsenie betónu

Brúsenie prírodného kameňa, žuly, mramoru, brúsenie umelého kameňa, Brúsenie mramorových obkladov a podláh. Brúsenie stien, vybrúsenie podlahy a vyrovnanie povrchu plôch podlahy.

  • brúsenie podláh
  • frézovanie podláh

Profesionálne brúsenie podkladov s veľkými a malými nerovnosťami a z tvrdších betónov. Brúsenie betónonových, terrazzanových, mramorových, travertínových povrchov, priemyselných podláh a žuly. Prevádzame brúsenie poterov a renovácie starých podláh špeciálnymi brúskami. Brúsenie cementových, anhydritových a sadrových poterov a priemyselných podláh s vysokým odsávaním prachu. Frézovanie betónu a suché brúsenie ručnými špeciálnymi brúskami. Frézovanie a vybrúsenie a vyrovnanie podkladov povrchu plôch podlahy.

Pre vybrúsenie podlahy potrebujete výkonné stroje a náradie, ktorým tieto nerovnosti vyrovnáte a zároveň vybrúsite. Nikto nemá rád prach a preto aj pri tejto namáhavej a prašnej činnosti myslime na zdravie Vás a aj všetkých ľudí, ktorý sa môžu dostať s ním do styku. Kvalitným odsávaním sa väčšina prachu dostane mimo brúsenú plochu, povrch sa dokonalé vybrúsi a zároveň sa až tak veľmi nepráši.

Každý povrch podlahy je špecifický a iný preto aj pri brúsení potrebujete iné brúsne, karborundové a až diamantové kotúče. „Hrubé“ brúsenie – na hrubo  a „tenké“ brúsenie na jemno vykonávame dôkladne tak, aby sa vybrúsili aj rohy a všetky plochy miestností. Pred vybrúsením vykonávame obhliadku a by sme vedeli presne ktoré náradie použiť a koľko Vás tento úkon bude stáť. Odporučíme Vám ako vyriešiť situáciu s nerovnosťami plôch podlahy tak, aby ste čo najviac ušetrili alebo naopak aby ste dosiahli dokonalý povrch za primeranú cenu prác.

Betón a podlaha z prírodného materiálu ako je Žula, Mramor, Travertín a iné materiály sa dajú dobre opracovať a vyleštiť tak povediac „ako sklo“. Povrch, ktorý je dobre opracovaný je následne aj lepšie čistiteľný a je vhodnejším povrchom aj z hygienického hľadiska. Pri brúsení sa totiž odstránia takmer všetky plesne a veľa baktérií. Opracovaný povrch podlahy predlžuje odolnosť proti nárazom a odieraniu. Životnosť leštenej (rovnej) podlahy sa opracovaním a brúsením predlžuje ale čo je najdôležitejšie pre oko sa leštená podlaha zdá príťažlivá. Samozrejme podlaha je aj klzká ale to je daň za krásu – niečo za niečo. Podlaha, ktorá je však dobre opracovaná je vyrobená a vybrúsená, či vyleštená tak aby sa predišlo pokĺznutiu. Brúsenie podláh vykonávame v obchodoch, garážach, supermarketoch, skladoch, reštauráciách a mnohých ďalších priestoroch, kde potrebujete vybrúsiť, vyleštiť a opracovať povrch podlahy.